Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

100KS 10*10*3 MM vytiahnuť síl 2.2 KG silný výkon malé spekaných neodýmu ndfeb trvalé vzácnych zemín magnet fasterners

SKU: w669

100KS 10*10*3 MM vytiahnuť síl 2.2 KG silný výkon malé spekaných neodýmu ndfeb trvalé vzácnych zemín magnet fasterners 0 0 0 Recenzie

€12.65

Popis produktu
Štítky

háčik láska, magnet neodýmu, pilulku s pripomienky, včelí vosk list, výťah magnet, magnet sliz, iman magnet, magnetom pre chladom, magnet vyhľadávania, electr magnet.

Viac informácií o produkte:

povlak : Ni-Cu-Ni

pracovná teplota:pod 80 stupňov.

Tolerancia: +_0.1 mm.(garantujeme, že budete mať presný rozmer, ktorý sme opísali.)

Zvislý vytiahnite platnosť: v rámci 2.2 KG.

veľa zahŕňa: 100KS×magnet 10*10*3mm.

Viac magnety obrázky sú na belows,

oproti čínske mince JEDEN YUAN.

Pri manipulácii s neodýmu, magnet, viac musia byť opatrní:

NEODÝMU MAGNETY SA MUSÍ UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU DETÍ. NEPOŢÍVAJTE ALEBO VDYCHOVAŤ MAGNETY. PREHLTNUTIE ALEBO VDÝCHNUTIE MAGNETY MÔŽU MAŤ ZA NÁSLEDOK PORANENIE ALEBO SMRŤ. VZÁCNYCH MAGNETY NIE SÚ HRAČKY. BEZPEČNÉ MAGNETY, KEĎ SA BEZ DOZORU. Deti by nemali byť povolené zvládnuť, alebo sa hrať s vzácnych magnety. Deti a dospelí by nemali prehltnúť magnety alebo umiestnite magnety v každom tela clony ako ucha, nosa alebo úst. Ak magnety sú požití alebo nasávanie, do pľúc, je potrebná okamžitá lekárska starostlivosť.

NEODÝMU MAGNETY sú krehké a môže ľahko zlomiť. Tieto magnety sa stane demagnetized pri vystavení vysokej teplote. Tieto magnety sú silné a môže urýchliť pri vysokých rýchlostiach k sebe navzájom a k železných materiálov. Keď tieto magnety spojili rýchlo, môžu sa rozbiť, zlomiť odosielanie častíc na rýchlosť. Tieto magnety môžu aj štipku silne ak je povolené, aby sa spojili proti koži. Vždy by ste si mali nosiť rukavice a ochranu očí pri manipulácii veľké magnety. Veľmi veľké magnety môžu predstavovať nebezpečenstvo pomliaždenia a nemali by sa malo zaobchádzať.

Vytiahnuť sily popisy na tejto stránke sú odhady založené na ideálne podmienky a nemal by byť použitý v návrhu aplikácie. Zmeny v obsahu železa, hrúbky, teploty a povrchová úprava a stav sa všetky znížiť tieto hodnotenia. Magnety a nikdy by nemali byť použité na výťah objekty nad ľuďmi.

NEODÝMU MAGNETY majú silné magnetické polia, ktoré môžu poškodiť elektronické zariadenia a magnetických médií na ukladanie údajov. Mali by ste dodržiavať tieto magnety preč z elektronických zariadení, počítačové disky, kreditné karty, video kazety a ďalšie magnetické médiá.

Sme profesionálny magnetický materiál výrobcu a dodávateľa v číne. Sme mať viac ako jeden milión kusov magnetov rôznych veľkostí na sklade. Väčšinu objednávok môže byť usporiadané v 72 hodín.

Prispôsobenie je prijateľné. By sme mohli prispôsobiť rôzne tvary podľa osobitných kresby. Na MIN pre customizing je 100 KS. Pre akékoľvek informácie, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek.Budeme odpovedať čo najskôr. Niektoré tvary sme prispôsobený sú uvedené v belows,


  • Číslo Modelu: na zákazku je k dispozícii.
  • Tvar: Blok
  • Druh: Trvalé
  • Kompozitné: NdFeB Magnetmi
  • Aplikácia: Priemyselné Magnet

0

0 Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Súvisiace

D100X50mm Super Výkonný N52 Neodýmu Silný Magnet Magnety, Magnetické Materiály DIY Magnet Spomaliť Voda Plyn Meter

Popis produktu Neodýmu Magnety sú jedným zo vzácnych zemín magnety a sú najsilnejšie permanentné magnety na Svete. Oni sú tiež označované ako NdFeB Magnety, pretože sú zložené Hlavne z Neodýmu (Nd), Železa (Fe), Bór (B). Tieto Magnety sú veľmi silné pre Svoje Malé rozmery a sú kovový vzhľad. Neodýmu Magnety majú veľmi Vysokú Odolnosť voči Demagnetization.

zľavy

€190.21 €180.70

Súvisiace

Obojstranný Vyhľadávanie Rybárske Magnety, 660 KG/300kg Ťažnej Sily Super Powful Silné Neodýmu Kolo Magnetické Vyhľadávacie magento

Špecifikácie: Materiál: NdFeB Magnety + A3 Oceľový Plech + 304 Nerezovej Ocele Eyebolt Veľkosť:60 mm/2.36 palcový Priemer x 22 mm/0.87 palcový Hrúbka Povlak: Ni+Cu+Ni Triple Vrstva Potiahnuté Ťažnej Sily: Dvojité Stranách, v Kombinácii 300KG/660LBS (Každej Strane 150KG/330LBS) Pack zahrnuté: 1. Neodýmu Magnet *1 2.

zľavy

€18.19

Súvisiace

10/30/50pcs 30x10x3-4 mm Silné Quadrate DIY Silný Malých Magnetov 30*10*3-4 mm NdFeB Magnety Silný List Magnet Otvor 4 mm Blok

Špecifikácia:30x10x3-4 mm NdFeB magnetmi Trieda: N35 Pokovovanie: Ni-Cu-Ni ( Nikel ) Farba: Strieborná Max Teplota (°C): 80 Magnetized smere: na oboch koncoch N S pól Funkcie: 1.Vysoká kvalita:Vyrobené z vysoko kvalitného NdFeB,vynikajúcu odolnosť voči korózii. 2.Žiadne poškriabaniu:Teature hladký

zľavy

€7.86 €4.56